Якщо громадянин України помер на тимчасово окупованій території, факт його смерті необхідно встановити. Це пов’язано з тим, що документи, видані так званими ЛНР і ДНР, не визнаються державними органами України.

Єдиним виходом у такій ситуації є звернення до суду із заявою про встановлення факту смерті.

Причини, за яких необхідно встановлювати факт смерті:

1) оформлення спадщини на території України;

2) отримання допомоги на поховання;

3) отримання свідоцтва про смерть українського зразка.

Законом визначено перелік, в якому зазначено, що до суду із зазначеною заявою можуть звернутися родичі покійного або їх представники.

Справи такої категорії розглядають невідкладно, у максимально стислі терміни з моменту подання заяви до суду. Крім того, прийняте судом рішення підлягає негайному виконанню.

До нашої компанії досить часто звертаються із подібними питаннями. Схоже рішення у справі зазначеної категорії було прийняте 26.11.2020 р. Особливість справи полягала в тому, що у клієнта підходив до закінчення шестимісячний термін для прийняття спадщини. У зв’язку з цим необхідно було у найкоротші терміни отримати рішення суду, свідоцтво про смерть українського зразка та звернутися до нотаріуса для відкриття спадкової справи.

Із рішенням можна ознайомитися за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/93123532.

На радість довірителя, усе вдалося оформити в зазначені терміни.

Юридична компанія «АРЕС» пропонує:

1) надання усних і письмових консультацій;

2) підготовку заяви про встановлення факту смерті;

3) супровід судової справи «під ключ».

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в успішному результаті в максимально стислі терміни. До кожного клієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід.

Новости и Статьи

skype

© Юридическая компания "АРЕС". Все права защищены. Использование материалов и новостей сайта разрешается при условии ссылки на www.areslex.com. Обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в любом абзаце на цитируемую статью или новость.