Купівля нерухомості – завжди важливий крок у житті будь-якої людини. Однак кожен крок має бути передбачуваним, оскільки на сьогодні безліч підступів можна отримати після купівлі, якщо неналежно перевірити майно перед його придбанням. Саме через це в наш час набуває популярності послуга «перевірка нерухомості».

Як перевірити квартиру перед придбанням?

Для початку необхідно перевірити землю, на якій стоїть багатоквартирний будинок. Для цього існує декілька сервісів.

По-перше, публічна кадастрова карта. За допомогою цього сервісу ви можете знайти інформацію про номер земельної ділянки, обмеження щодо неї та статус титульного володіння землею (право власності, оренди та ін.).

По-друге, «Кабінет електронних сервісів». Там можна замовити платну довідку й отримати інформацію про власника земельної ділянки.

Наступним кроком необхідно перевірити власника приміщення у реєстрах судових рішень стосовно наявності чи відсутності судових позовів щодо нього для оцінювання ризиків.

Далі необхідно перевірити реєстр виконавчих проваджень і реєстр боржників на наявність у відчужувача заборон, обмежень, боргів.

Насамкінець слід перевірити безпосередньо договір купівлі-продажу задля того, щоб уникнути будь-яких підступів.

Як ми бачимо, потрібно зробити чимало кроків задля перевірки квартири перед купівлею, саме через це ми рекомендуємо замовляти таку послугу у профільних юристів, які добре знають свою справу, оскільки перевірка нерухомості перед придбанням може зберегти в майбутньому чимало часу та коштів.

© Юридическая компания "АРЕС". Все права защищены. Использование материалов и новостей сайта разрешается при условии ссылки на www.areslex.com. Обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в любом абзаце на цитируемую статью или новость.