Ведення бухгалтерського обліку-чи можлива побудова успішної підприємницької діяльності без ведення бухгалтерського обліку? Ні. Неминучість такого обліку обумовлена двома найважливішими для підприємства факторами-законодавчою необхідністю і необхідністю управління ресурсами. Наша компанія надає послуги з ведення бухгалтерського обліку для підприємств всіх форм власності і знаходяться на різних системах оподаткування, а також для приватних підприємців. Ця послуга має на увазі під собою розробку документообігу, підготовка первинної документації, а також ведення обліку в програмі 1С (версія за вибором замовника). А також складання всіх видів звітності з наданням її до відповідних державних органів.

Здійснення перевірок-внутрішні, зустрічні перевірки на відповідність законодавчій базі та Податковому кодексу України. За бажанням клієнта, надання рекомендацій щодо подальшого ведення фінансово-господарської діяльності підприємства.

Аналіз господарської діяльності підприємств-аналіз полягає в застосуванні різних методів оцінки економіки підприємства, розробці заходів плідного та ефективного використання резервних коштів, з метою поліпшення фінансової стійкості підприємства.

Відновлення бухгалтерського обліку-повне або часткове (за періодами або ділянками), відновлення первинної документації та облікових регістрів.

Консультації-грамотне, своєчасне консультування клієнта, добірка всіх необхідних матеріалів. Для Вашої зручності наша компанія надає консультації усно, письмово, а також по телефону, в будь-який, відповідний вам час.

© Юридическая компания "АРЕС". Все права защищены. Использование материалов и новостей сайта разрешается при условии ссылки на www.areslex.com. Обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в любом абзаце на цитируемую статью или новость.