Наша компанія спільно з колегами зі США у сфері імміграції відкриває новий напрям діяльності: імміграція до США.

Америка багато років є найбільш бажаною країною для тих, хто хоче кардинально змінити своє життя. Проте всім відомо, що імміграційна політика влади США з кожним роком стає дедалі більш жорсткою. Плануючи переїзд, необхідно точно визначити перспективи отримання посвідки на проживання в Америці, а в подальшому й громадянства. Наші юристи, завдяки наявності тісних зв’язків із колегами у США, зможуть ще на початковому етапі оцінити ваші шанси.

Основним способом імміграції до США є отримання політичного притулку внаслідок світових катаклізмів, локальних військових конфліктів, переслідувань на підґрунті релігійних переконань та інших підстав.

В інтернеті розміщено достатньо інформації про перспективи отримання політичного притулку в США, проте це не дає можливості майбутньому претендентові оцінити свої шанси.

✅ За даними Інституту міграційної політики США у 2019 році Україна увійшла до трійки лідерів за кількістю біженців до США. Йдеться про десятки тисяч індивідуальних прохань про політичний притулок.

✅ За офіційною інформацією уряду України близько 2 мільйонів осіб втратили місце проживання внаслідок військового конфлікту в Донецькій і Луганській областях. Окрім того, необхідно не забувати і про жителів Криму. Однак слід зазначити, що наявність статусу тимчасового переміщеної особи автоматично не означає, що ви або члени вашої родини отримаєте політичний притулок у США.

Крім військових конфліктів, право на отримання притулку може бути викликане недотриманням державами прав людини, зокрема, може йтися про переслідування на релігійному підґрунті, утиски у зв’язку з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Існує поширена думка, що американські адвокати допоможуть придумати або скласти документи – так звану історію, яка в подальшому стане підставою для отримання притулку в США. Насправді ж сертифіковані адвокати не візьмуться за надання таких послуг.

Усі необхідні документи для отримання статусу необхідно збирати в країні свого проживання. Наші юристи готові надати щодо цього кваліфіковане сприяння.

Виникли питання? Напишіть нам, і ми безкоштовно оцінимо ваші шанси отримати політичний притулок у США.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.