Наша компанія спільно з колегами з США в сфері імміграції відкриває новий напрямок діяльності: імміграція в США.

Америка багато років є найбільш бажаною країною для тих, хто хоче кардинально змінити своє життя. Однак всім відомо, що імміграційна політика влади США з кожним роком стає все більш жорсткою. Плануючи переїзд, необхідно точно визначити перспективи отримання посвідки на проживання в Америці, а в подальшому і громадянства. Наші юристи, завдяки наявності тісних зв'язків з колегами в США, зможуть ще на початковому етапі оцінити ваші шанси.

Основним із способів імміграції в США є отримання політичного притулку в наслідок світових катаклізмів, локальних військових конфліктів, переслідувань на грунті релігійних переконань та інших підстав.

В інтернеті розміщено достатньо інформації про перспективи отримання політичного притулку в США, однак, це не дає можливість майбутньому здобувачеві оцінити свої шанси.

✅ За даними Інституту міграційної політики США у 2019 році Україна увійшла до трійки лідерів за кількістю біженців у США. Йдеться про десятки тисяч індивідуальних прохань про політичний притулок.

✅ За офіційною інформацією уряду України близько 2 мільйонів людей втратили місце проживання в наслідок військового конфлікту в Донецькій і Луганській областях. Крім того, необхідно не забувати і про жителів Криму. Однак, слід зазначити, що наявність статусу тимчасової переміщеної особи автоматично не означає, що ви або члени вашої родини отримаєте політичний притулок в США.

Крім військових конфліктів право на отримання притулку може бути викликане не дотриманням державами прав людини, зокрема, може йти мова про переслідування на релігійному грунті, утиски у зв'язку з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Існує поширена думка, що американські адвокати допоможуть придумати або скласти документи – так звану історію, яка в подальшому стане підставою для отримання притулку в США. В реальності ж сертифіковані адвокати не візьмуться за надання таких послуг.

Всі необхідні документи для отримання статусу необхідно збирати в країні свого проживання. Наші юристи готові надати в цьому кваліфіковане сприяння.

Виникли питання? Напишіть нам, і ми безкоштовно оцінимо ваші шанси отримати політичний притулок в США.

 

© Юридическая компания "АРЕС". Все права защищены. Использование материалов и новостей сайта разрешается при условии ссылки на www.areslex.com. Обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в любом абзаце на цитируемую статью или новость.