Плануючи займатися освітньою діяльністю, слід подбати про отримання для цього відповідної ліцензії. На сьогодні ліцензійні умови під час здійснення освітньої діяльності регулюються Постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1187.

У ході ліцензування встановлюється здатність навчального закладу здійснювати освітню діяльність відповідно до ліцензійних умов:

у сфері вищої освіти – на певному рівні вищої освіти за відповідною спеціальністю;

у сфері післядипломної освіти – за відповідною спеціальністю у певній галузі знань, програмою, галуззю знань, професією, групою споріднених професій, віднесених до одного класу (підкласу, групи) класифікаційного угруповання;

у сфері професійної передвищої освіти – за відповідною спеціальністю на рівні професійної передвищої освіти;

у сфері професійної (професійно-технічної) освіти – за окремими професіями або групами споріднених професій, віднесених до одного класу (підкласу, групи) класифікаційного угруповання Національного класифікатора професій ДК 003: 2010, на певному рівні професійної (професійно-технічної) освіти;

у сфері повної загальної середньої освіти – за рівнями повної загальної середньої освіти;

у сфері дошкільної освіти – за рівнем дошкільної освіти.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.