Існують декілька видів ліцензій на оптову торгівлю алкоголем:

  • алкогольними напоями, крім сидру та пері (без додавання спирту);
  • сидром та пері (без додавання спирту);
  • виключно пивом для виробників пива з об’ємом виробництва до 3000 гектолітрів на рік.

Незалежно від виду ліцензії, претендент зобов’язаний подати заяву встановленої форми. Під час заповнення заяви до нього необхідно додати довідку про фактичне надходження до бюджету адміністративного збору. Ліцензія на оптову торгівлю діє протягом п’яти років.

Наступним етапом після отримання ліцензії має бути внесення до Реєстру місць зберігання місця, де будуть зберігатися продані напої. Як отримати зазначену послугу?

Для цього необхідно подати електронну заяву особисто через «Електронний кабінет платника». Адміністративний збір на рік залежить від виду одержуваної ліцензії. Оплата за ліцензію здійснюється щороку. Сплатити суму платежу заздалегідь заборонено. У свою чергу, адміністративний збір для отримання ліцензії на оптову торгівлю тютюном дорівнює 500 000 грн на рік.

Рішення про видачу ліцензії або відмову в її видачі приймається не пізніше 10 календарних днів від дня отримання документів. Законом передбачено єдину підставу для відмови у видачі ліцензії: невнесення річної плати за ліцензію.

Юридична компанія «АРЕС» надає послуги із супроводу процедури отримання ліцензії на оптову торгівлю. Ми можемо вам запропонувати:

1) надання консультацій із питання отримання ліцензії;

2) підготовку та подання необхідних документів;

3) отримання ліцензії «під ключ»;

4) оскарження відмови у видачі ліцензії в судовому порядку.

Звернувшись до нас, ви передаєте своє завдання в руки досвідчених юристів і адвокатів, які в максимально стислі терміни допоможуть в отриманні необхідного документа на торгівлю.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.