Торгівля алкоголем завжди була об’єктом пильної уваги з боку податкової. З 1 липня 2019 року імпорт алкоголю здійснюється, ґрунтуючись на оптовому дозволі – для оптових операцій, і на роздрібній ліцензії – для безпосереднього продажу споживачеві. Імпорт та оптова торгівля спиртними напоями здійснюються суб’єктами господарювання всіх форм власності за наявності дозволу на оптову торгівлю.

Експорт спиртних напоїв реалізується суб’єктами господарювання всіх форм власності за наявності дозволу на виробництво або на оптову торгівлю.

Законодавство регулює це питання такими законами:

– Законом «Про ліцензування видів господарської діяльності»;

– Законом «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів і пального».

Щоб заощадити ваш час, правильним рішенням буде оформлення зазначених дозволів за допомогою юристів юридичної компанії «АРЕС».

До наших послуг входять:

– консультування з питань оформлення дозволу;

– підготовка, розгляд інформації документів;

– сплата державного мита та інших офіційних платежів;

– представництво інтересів під час подання необхідного пакету документів до органу ліцензування;

– отримання дозволу.

Юридична компанія «АРЕС», маючи багаторічний досвід, пропонує вам повний комплекс юридичних послуг з оформлення та отримання дозволу. Юристи «АРЕС» вивчили «від» і «до» практичний бік питання, весь обсяг роботи з підготовки необхідного пакету документів ми беремо на себе, гарантуємо також короткий термін підготовки документів та оформлення дозволу.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.