Як відомо, перевезення пасажирів, небезпечних вантажів і відходів транспортом може здійснюватися виключно після оформлення ліцензії на цей вид транспорту.

Слід зазначити, що ст. 164 КУпАП передбачений чималий грошовий штраф із конфіскацією за ведення бізнесу без одержання такого дозволу або ліцензії.

Ліцензуванню підлягають перевезення пасажирів, небезпечних вантажів і відходів різними видами транспорту: річковим, морським, автомобільним, залізничним і повітряним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.

Для отримання ліцензії необхідно підготувати та надати такий пакет документів:

1) заяву;

2) дані про інфраструктуру або договори щодо виконання технологічних операцій; про транспортні засоби, спеціальне обладнання транспортних засобів, які використовують для перевезень пасажирів на таксі; про кваліфікацію персоналу автомобільного перевізника;

3) засвідчені заявником копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів і тимчасових реєстраційних талонів;

4) опис документів, наданих для отримання ліцензії.

При цьому вартість мита дорівнює одному прожитковому мінімуму.

Документи можна подати в паперовій формі або через інтернет. Ліцензія діє безстроково.

Юридична компанія «АРЕС» займається супроводом процедури отримання транспортної ліцензії. Замовивши у нас послугу, ви передаєте всі турботи щодо збирання та грамотного оформлення документів для отримання ліцензії в руки кваліфікованих юристів і адвокатів. Ми проаналізуємо ситуацію і відзначимо ваші слабкі місця. Наші співробітники супроводжуватимуть і контролюватимуть весь процес – від збирання документів до отримання ліцензії та початку ведення діяльності.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.