Охоронна діяльність – досить поширений вид бізнесу. Але для його здійснення необхідно отримати відповідну ліцензію. Для отримання ліцензії подається заява та документи згідно з переліком.

До заяви про отримання ліцензії додаються документи, які підтверджують відповідність установленим умовам залучення і відсутність обмежень щодо працівників, задіяних у здійсненні охоронних заходів, та опис документів, які додаються до заяви на отримання ліцензії, у двох примірниках. Видача ліцензії є платною. Адміністративний збір дорівнює одному прожитковому мінімуму.

Рішення про видачу або відмову у видачі приймається протягом 10 днів з дня подання документів.

Підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії є:

1) установлення невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам;

2) виявлення недостовірності даних у підтвердних документах, поданих здобувачем ліцензії. Факт виявлення недостовірності даних у підтвердних документах, поданих суб’єктом господарювання до органу ліцензування, установлюється на момент подання документів здобувачем ліцензії або ліцензіатом розбіжністю між даними, наведеними в них, і фактичним станом підприємства.

Юридична компанія «АРЕС» надає послуги із супроводу процедури отримання ліцензії. Ми можемо вам запропонувати:

1) надання консультацій з питання отримання ліцензії;

2) підготовку та подання необхідних документів;

3) отримання ліцензії «під ключ»;

4) оскарження відмови у видачі ліцензії в судовому порядку.

Звернувшись до нас, ви передаєте своє завдання в руки досвідчених юристів і адвокатів, які у максимально стислі терміни допоможуть із отриманням необхідного документа.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.