Діяльність зі збирання металобрухту можуть здійснювати спеціалізовані або спеціалізовані металургійні виробництва, а також їх приймальні пункти. Тільки вони мають право відкривати приймальні пункти, які здійснюють операції з металобрухтом.

Вимоги до суб’єктів, які займаються операціями з металобрухтом, установлені законом.

Важливо! Для здійснення дій із металобрухтом необхідно отримати акт дослідження місцевими державними адміністраціями спеціалізованих підприємств, їх приймальних пунктів на відповідність вимогам закону. Для отримання такого акту слід звернутися до Центру надання адміністративних послуг з заявою та відповідним пакетом документів.

Крім того, суб’єкти господарювання, які взаємодіють з металобрухтом, повинні мати кваліфікованих працівників, спеціальне обладнання, можливості для забезпечення екологічної безпеки. Список необхідного обладнання визначено законодавством. Також необхідно забезпечити контроль за безпекою відповідно до законодавства.

Юридична компанія «АРЕС» здійснює послуги із супроводу процедури для отримання такого акту.

Ми можемо запропонувати:

– надання консультацій з оформлення та подання необхідних документів;

– представництво інтересів заявника в дозвільному органі;

– отримання акту;

– оскарження рішень чи дій/бездіяльності дозвільних органів.

Наші співробітники забезпечать правильне оформлення та подання заяви, допоможуть уникнути помилок і забезпечать максимально швидке отримання акту.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.