Відповідно до чинного законодавства ліцензування митної брокерської діяльності припинене, а видані раніше ліцензії вважаються недійсними.

У той же час для заповнення вакууму, що в результаті з’явився, було передбачено зобов’язання з отримання спеціального дозволу на здійснення діяльності митного брокера.

Дозвіл видається на підставі відповідної заяви про надання дозволу на здійснення митної брокерської діяльності, заповненої в належній формі.

Після отримання дозволу особа включається до спеціального реєстру митних брокерів. Виключно після внесення інформації до цього реєстру брокер має право на здійснення відповідної діяльності.

Заява заповнюється у стандартному друкованому вигляді. Її можна надіслати поштою або засобами електронного зв’язку. У разі подання заяви в електронній формі її обов’язково необхідно підписати кваліфікованим електронним підписом.

Інформація до реєстру вноситься протягом 24 годин після прийняття рішення про видачу дозволу.

Юридична компанія «АРЕС» здійснює послуги з супроводу процедури для отримання дозволу на діяльність митного брокера. Ми можемо запропонувати:

  • надання консультації з питань отримання дозволу;
  • оформлення та подання заяви;
  • представництво інтересів заявника у дозвільному органі;
  • отримання дозволу.

Наші співробітники забезпечать правильне оформлення та подання заяви, допоможуть уникнути помилок і забезпечать максимально швидке отримання дозволу.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.