Бажаючи займатися продажем будь-яких товарів, фастфудом або іншими видами господарської діяльності, не завжди є кошти для оренди офісу або купівлю приміщення для роботи. Також варто пам’ятати про те, що деякі види бізнесу вимагають грамотного розташування, наприклад, безпосередньо біля входу в метро або ТЦ. Виходом із такої ситуації буде кіоск, ларьок, намет, іншими словами, об’єкт малої архітектурної форми, або як його називають у народі – МАФ.

Однак що ми знаємо про організацію МАФу? В першу чергу, потрібно знати про те, що для встановлення МАФу необхідно отримати дозвіл, процедуру отримання якого регламентовано безліччю НПА, в тому числі Земельним кодексом України, Законом України «Про благоустрій населених пунктів», постановами КМУ.

Важливо наголосити, що перераховані вище НПА не містять повного переліку документів, необхідних для отримання дозволу на розміщення торгової точки. Такі переліки встановлюються рішеннями органів місцевого самоврядування, тому можуть відрізнятися.

Крім того, що існує заплутаний і неоднозначний порядок отримання, додаткові труднощі становить перелік вимог до торгового місця, обладнання, працівників.

Фахівці з багаторічним досвідом юридичної компанії «АРЕС» з радістю візьмуть на себе всі нюанси та клопоти, пов’язані з отриманням дозволу на розміщення торгової точки, а також проконсультують вас з питань, які цікавлять. У свою чергу, ми надаємо:

  • послуги, пов’язані з консультуванням клієнта за переліком необхідних дозвільних документів;
  • допомогу в отриманні дозволу Державною інспекцією техногенної безпеки (дозвіл на початок роботи або у випадках, передбачених чинними нормативно-правовими актами, декларацію відповідності об’єкта вимогам законодавства з питань пожежного нагляду, зареєстровану в установленому порядку);
  • послуги з отримання рішення виконкому про погодження розміщення об’єкта торгівлі.
© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.