На сьогодні Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) є найпоширенішою формою юридичної особи в Україні. Засновниками ТОВ можуть бути як одна особа, так і декілька. Обмежень на кількість учасників законодавець не робить. При цьому це не обов’язково повинен бути громадянин України, адже законодавство дозволяє реєструвати компанію, засновниками якої будуть іноземні особи.

Реєстрація з іноземною участю проводиться за загальною процедурою. Необхідно прийняти рішення про створення юридичної особи, скласти та затвердити статут і звернутися до державного реєстратора.

Особливість реєстрації юридичної особи іноземними особами полягає в тому, що поряд із загальним пакетом документів необхідно надати додаткові документи. Наприклад, якщо засновником (засновниками) підприємства є іноземна юридична особа, необхідно надати документ, який би підтверджував реєстрацію іноземної особи в країні її місцезнаходження. Таким документом може бути виписка із торгового, банківського, судового реєстру тощо Крім того, зазначений документ необхідно апостилювати (за необхідності), а також перекласти на українську мову із нотаріальним посвідченням.

Що стосується іноземних фізичних осіб-засновників, то для реєстрації компанії їм необхідно отримати ідентифікаційний код в органах податкової служби, а також перекласти на українську мову із нотаріальним посвідченням паспорт.

Юридична компанія «АРЕС» не перший рік займається реєстрацією компаній, засновниками яких є іноземні особи. Наші юристи грамотно та оперативно допоможуть вам підготувати документи і зареєструвати компанію для роботи в Україні.

Наші послуги:

– консультація з питань реєстрації компанії;

– підготовка документів для реєстрації компанії (рішення/протокол, статут);

– допомога в отриманні документів, які підтверджують реєстрацію іноземної юридичної особи в країні її місцезнаходження;

– допомога з перекладом і нотаріальним посвідченням документів;

– отримання виписки із Державного реєстру юридичних осіб;

– допомога в отриманні статусу платника єдиного податку або ПДВ;

– допомога у виготовленні печатки підприємства.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.