На сьогоднішній день Україна стає дедалі більш привабливою для інвесторів, у тому числі іноземних. Серед позитивних моментів, які відзначають бізнес-лідери, можна відзначити запуск ринку землі, валютну лібералізацію, продовження співпраці з МВФ, зниження облікової ставки НБУ, стабільну національну валюту.

Інвестування в Україну регулює окремий закон. Цим законом вказані такі види інвестицій: в іноземних валютах, у гривні, рухомим і нерухомим майном, цінними паперами, корпоративними правами, грошовими вимогами тощо.

Іноземні інвестиції можуть здійснюватися у різних формах: пайова участь в українських підприємствах; придбання або створення підприємств, придбання рухомого або нерухомого майна, акцій та інших цінних паперів тощо.

Розрахунки зі здійснення іноземних інвестицій в Україну можуть відбуватися як у гривні, так і в іноземній валюті.

Після набрання чинності Законом «Про валюту та валютні операції» було скасовано особливі вимоги для здійснення іноземних інвестицій. Однак для запобігання виникненню проблем і невиправданих затримок слід перебувати в курсі всіх тонкощів українського законодавства з цивільного, господарського, корпоративного прав.

Юридична компанія «АРЕС» надає послуги щодо супроводу процедури іноземних інвестицій. Наші юристи та адвокати мають усі компетенції для того, щоб необхідний комплекс дій відбувся швидко й без невиправданих затримок. Ми надаємо такі послуги:

1) усні або письмові консультації;

2) підготовка необхідних документів;

3) проведення інвестицій «під ключ».

Наші співробітники завжди застосовують індивідуальний підхід до ваших проблем із урахуванням ваших побажань, що дозволяє досягати необхідного результату.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.