Застосування праці іноземних громадян в Україні

Дозвіл на працевлаштування – документ, який підтверджує право роботодавцю тимчасово використовувати працю іноземців на своєму підприємстві.

Цей дозвіл видається Державним центром зайнятості за умови відсутності у регіоні працівників, які можуть виконувати відповідні роботи або за умови, що роботодавець зможе обґрунтувати необхідність використання саме праці іноземного громадянина.

Якщо роботодавець хоче, щоб одним із його найманих працівників був іноземець, то роботодавець зобов’язаний отримати дозвіл на використання праці іноземних громадян.

У разі якщо роботодавець не виконає свого обов’язку, то йому доведеться заплатити штраф, тому що роботодавець несе відповідальність за подання документів до Державного центру зайнятості.

Важливо відзначити, що дозвіл потрібен не для всіх осіб із іноземним громадянством. Законом України «Про зайнятість населення» закріплені категорії осіб із іноземним громадянством, які можуть працювати в Україні без отримання такого дозволу.

До цих іноземців належать:

  • особи, які проживають в Україні на постійній основі;
  • біженці або особи, яким надано дозвіл на імміграцію в Україну, також особи, які потребують тимчасового захисту або такий захист було надано їм на території України;
  • працівники аварійно-рятувальних служб, які прибули до країни з метою виконання термінових робіт;
  • представники іноземних представництв, які зареєстровані в установленому порядку в Україні, а також інші категорії, пов’язані з виконанням своїх робочих обов’язків на території України, що закріплені в Законі.

Перелік документів, які мають бути подані, закріплений у Законі України «Про зайнятість населення».

За загальним правилом до списку цих документів входить:

  • заява, в якій роботодавець вказує, що посаду, на якій працюватиме іноземний громадянин, не пов’язано з приналежністю до громадянства України;
  • копії сторінок паспортного документа іноземця разом із перекладом на українську мову, засвідчені в установленому порядку;
  • кольорове фото іноземця;
  • проєкт трудового договору (контракту) з іноземним громадянином, який засвідчує роботодавець.

Якщо іноземний громадянин належить до особливих категорій іноземців, які закріплені в Законі, то до основного пакету документів додаються ще документи, які безпосередньо відносять цю особу до особливої категорії. Видання або продовження дії дозволу на використання праці іноземців на території України проводиться на платній основі.

Середня плата за видання дозволу становить 4 прожиткових мінімуми для працездатних громадян, встановлені на 1 січня календарного року, в якому подані документи на отримання дозволу. Дозвіл видається на термін трудового договору, але, за загальним правилом, не більше ніж на один рік.

Виняток становлять особливі категорії іноземних найманих працівників, до яких належать:

1) високооплачувані професіонали; 2) засновники та/або учасники, та/або бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні; 3) випускники університетів, які входять до першої сотні у світових рейтингах університетів відповідно до переліку, визначеного Кабінетом Міністрів України; 4) працівники творчих професій; 5) іноземні IT-фахівці.

Для економії вашого часу юридична компанія «АРЕС» допоможе якісно і в стислі терміни підготувати пакет документів і супроводити процедуру отримання дозволу на працевлаштування.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.