Реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше – індивідуальний податковий номер (ІПН)) – це цифровий код, необхідний кожному платнику податків для обліку в органах фіскальної служби.

Зазначений реєстраційний номер використовується іноземцем, зокрема, для започаткування бізнесу в Україні, для відкриття банківського рахунку під час здійснення інвестицій, для посвідчення установчих документів з його участю, для надання довіреності або у разі укладання будь-якого цивільно-правового договору, для отримання дозволу на працевлаштування в Україні тощо.

Реєстраційний номер облікової картки платника податків необхідний іноземному громадянину:

  • у разі відкриття банківських рахунків, у тому числі рахунків нерезидентів-інвесторів або рахунків у цінних паперах тощо;
  • під час реєстрації в Україні юридичних осіб;
  • у разі посвідчення установчих документів за участю іноземного громадянина;
  • у разі нотаріального посвідчення договорів, довіреностей в Україні;
  • під час нарахування та виплат будь-якого доходу іноземцю, отриманого в Україні.

Для отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків іноземці та особи без громадянства звертаються до обласних податкових органів, а іноземці, які мають посвідку на проживання в Україні, можуть отримувати реєстраційний номер у податкових органах у районах, містах, районах у містах, які відповідають місцю проживання іноземця в Україні.

Для отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків необхідно подати такі документи:

– оригінал і копію документа, що підтверджує особу;

– нотаріально засвідчений переклад документа, що підтверджує особу;

– для осіб, які мають посвідку на проживання, необхідна лише копія дозволу на проживання.

Юридична компанія «АРЕС» надасть допомогу в отриманні реєстраційного номера облікової картки платника податків, а для цього вам слід надати нам такі документи: копію паспорта, копію паспорта з перекладом на українську мову або копію посвідки на проживання в Україні та нотаріальну довіреність.

Процедура наших дій проста і зрозуміла:

– виконуємо офіційний переклад паспорта;

– готуємо заяву до податкової;

– оформляємо інші необхідні документи;

– представляємо інтереси в податковій службі;

– отримуємо картку платника податків.

Ми забезпечимо для вас швидке і безпроблемне отримання необхідного документа.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.