Згідно з чинним законодавством для в’їзду до України існує три види віз:

1. Короткострокова віза – для в’їзду до України, якщо термін перебування у країні не перевищує 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду. Така віза оформляється на шість місяців або інший період відповідно до документів, на підставі яких її оформлено.

2. Транзитна віза – для транзитного проїзду через територію України, перевезення вантажу та пасажирів. Така віза оформляється на період, який не може перевищувати одного року.

3. Довгострокова віза – для оформлення документів, які дають право перебувати або проживати на території України на термін, що перевищує 90 днів.

Запрошення від фізичної або юридичної особи дає можливість оформити саме короткострокову візу, за час дії якої іноземець може в’їжджати та виїжджати з території України кілька разів або один раз.

Як уже було сказано, запрошення може бути від фізичної або юридичної особи. Фізичні особи – це громадяни України, а також іноземці, які законно проживають на території України. Юридична особа – зареєстрована на території України компанія.

Чинне законодавство передбачає деякі вимоги до запрошень, а саме що воно повинно містити.

Реквізити запрошення від фізичної особи:

  • нотаріальне засвідчення;
  • ПІБ, паспортні дані та адресу проживання особи, яка запрошує;
  • ПІБ, паспортні дані, місце проживання, дату і місце народження, громадянство, мета поїздки, кількість в’їздів і місце проживання в Україні запрошеного;
  • зобов’язання особи, що запрошує, взяти на себе можливі витрати, пов’язані з перебуванням запрошеного на території України.

Додатком до запрошення будуть копії паспортного документа особи, яка запрошує.

Реквізити запрошення від юридичної особи:

  • оформлення на офіційному бланку;
  • код підприємства, реєстраційний номер, дата і підпис;
  • ПІБ, паспортні дані, місце проживання, дата та місце народження, громадянство, мета поїздки, кількість в’їздів і місце проживання в Україні запрошеного;
  • зобов’язання підприємства взяти на себе можливі витрати, пов’язані з перебуванням запрошеного на території України.

Перераховані вище реквізити є обов’язковими. Відповідним консульством проводиться повна детальна перевірка запрошення. Тому правильно складене запрошення буде гарантією з боку сторони, що запрошує, на отримання заповітної візи.

Юридична компанія «АРЕС» має чималий досвід з оформлення запрошень іноземцям для отримання короткострокової візи. Наші юристи допоможуть вам не лише з підготовкою запрошення, але і з оформленням інших документів для отримання візи.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.