Як відомо, якщо в іноземця виникає бажання проживати на території України без обмежень у часі, для цього йому слід отримати посвідку на постійне місце проживання. Але головним дозвільним документом, який передує посвідці на постійне проживання, є дозвіл на імміграцію до України.

Такий документ видається за визначеною законодавством квотою або поза нею. Наприклад, за квотою імміграція дозволяється науковим співробітникам, діячам мистецтва, інвесторам в економіку України тощо. Без обмежень за кількістю осіб на рік дозвіл отримують один із подружжя громадянина України, діти і батьки громадян України тощо.

Щоб отримати можливість іммігрувати до України, слід звернутися із заявою в міграційну службу за місцем проживання іноземця в Україні. Якщо ж іноземець проживає не в Україні, то звертатися потрібно в посольство або консульство України.

Крім заяви, потрібно зібрати чималий пакет документів, до якого в тому числі входить паспорт і його копія, засвідчений в установленому законом порядку переклад паспорта на українську мову, 3 фотографії 35х45 мм; документ, який підтверджує право на імміграцію (залежить від підстави для імміграції) тощо. З повним переліком документів можна ознайомитися на офіційному сайті Державної міграційної служби України.

Якщо до заяви і доданих до неї документів немає зауважень, то видається дозвіл на імміграцію, який необхідно реалізувати протягом року від дня його прийняття. За цей термін особі потрібно встигнути звернутися із заявою на видачу посвідки щодо постійного місця проживання.

Слід урахувати, що після отримання посвідки на проживання іноземець зобов’язаний оформити реєстрацію за місцем проживання.

Юридична компанія «АРЕС» надає для іноземців правову допомогу з отримання дозволу на імміграцію, а також посвідки на постійне місце проживання. Наші фахівці допоможуть вам зі збиранням необхідних документів, поданням їх до міграційної служби, а також із безпосереднім отриманням дозволів і посвідок, допоможуть оскаржити відмову у видачі дозволу та нададуть інші послуги. Серед іншого, ми також зможемо вам надати допомогу з реєстрації за місцем проживання в Україні.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.