У діяльності кожного підприємства може виникнути необхідність прийняти на роботу іноземця. Однак для цього слід виконати певний комплекс дій. Одним із етапів є отримання довідки про відсутність заборгованості з оплати ЄСВ.

Для отримання зазначеної довідки роботодавець зобов’язаний подати відповідну заяву про надання довідки за встановленою законом формою. Така довідка надається платнику безоплатно.

Слід зазначити, що заяву можна подати у двох формах:

– у паперовій формі – до податкової служби за місцем обліку роботодавця або до відповідного органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу. Щоб отримати результат швидше, краще подати заяву відразу до відповідного органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу;

– в електронній формі – на адресу уповноваженого органу через особистий електронний кабінет.

Звертаємо вашу увагу, що заяву складають із обов’язковим зазначенням положень законодавства, які передбачають вимогу показати відсутність заборгованості за платежами, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. Обов’язково потрібно зазначити найменування суб’єкта (підприємства, установи, організації), куди буде надано цю довідку. Неправильне складання заяви тягне за собою відмову у видачі довідки, що загрожує втратою часу, якого не завжди буває із запасом.

Юридична компанія «АРЕС» надає послуги щодо супроводу в отриманні довідки про відсутність заборгованості за ЄСВ та іншими платежами.

Ми можемо вам запропонувати:

– надання консультацій;

– підготовку заяви та інших необхідних документів;

– отримання довідки «під ключ».

Наші співробітники заощадять вам час і без затримок допоможуть отримати необхідну довідку в найкоротші терміни.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.