Якщо ви маєте намір придбати об’єкт нерухомості для себе або для ведення своєї господарської діяльності, вам, передусім, необхідна первинна юридична консультація.

Юристи нашої компанії в первинній консультації допоможуть вам визначитися із можливими варіантами придбання або відчуження будь-якого об’єкта. Ми запропонуємо вам найбільш прийнятний варіант і більш підходящу форму договору, яка дозволить вам не лише заощадити фінансові кошти, але й бути впевненим у «чистоті» угоди. Юридична компанія «АРЕС» знає, на що звернути увагу під час здійснення операцій з нерухомістю.

Перше, що потрібно зробити, – це перевірити продавця квартири (а краще й попередніх власників) у реєстрі судових рішень, реєстрі боржників і реєстрі виконавчих проваджень. Ця інформація покаже, чи були якісь суди, пов’язані з об’єктом угоди, чи немає у власника боргів перед комунальними службами, фінансовими установами.

Також слід перевірити саму нерухомість. Це можна зробити шляхом отримання довідки із Державного реєстру нерухомого майна. У цій довідці буде видно інформацію щодо дійсного власника, наявності або відсутності арештів, іпотек або інших обтяжень об’єкта продажу.

Якщо ж це купівля на первинному ринку, то обов’язково необхідно перевірити забудовника на предмет наявності дозволу на будівництво, чи володіє він землею, на якій ведеться будівництво. Також слід звернути увагу на підрядника – чи має він ліцензію на будівельну діяльність.

Існують й інші нюанси подібних угод: хто прописаний на об’єкті нерухомості, чи перебуває в зареєстрованому шлюбі продавець тощо. Адвокати нашої компанії нададуть вам консультацію з питань операцій із нерухомістю. Ми проаналізуємо документи продавця, відзначимо всілякі ризики проведення операції та надамо свої рекомендації щодо юридичної доцільності купівлі.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.