Витяг із Державного реєстру нерухомого майна – це документ, який підтверджує реєстрацію права власності об’єкта нерухомості. Адже відповідно до законодавства України право власності на нерухомість вважається таким, що виникло, саме з моменту внесення інформації до Державного реєстру.

Витяг із Державного реєстру нерухомості може видаватися державним реєстратором у двох формах: в електронній та паперовій. Однак, як і з будь-яким іншим документом, із витягом можуть відбутися різні неприємності – він може бути загублений або перебувати в неналежному стані. Для повторного отримання такого витягу слід звернутися до Центру надання адміністративних послуг. Для отримання витягу необхідно надати такі документи:

– паспорт та індивідуальний податковий номер заявника (власника нерухомості);

– правовстановлюючі документи на квартиру.

Є й інший документ, який дає можливість побачити відомості у Державному реєстрі речових прав на нерухомість, – це інформаційна довідка. Її може отримати будь-хто на будь-який об’єкт нерухомості, необхідно лише знати «реквізити» об’єкта нерухомості або її власника. Крім іншого, слід мати ключ ЕЦП для авторизації на електронному сервісі.

Така інформаційна довідка дуже важлива під час перевірки об’єкта та його власника перед купівлею. У такій довідці видно реального власника, правовстановлюючий документ, наявність або відсутність арештів, іпотек тощо.

Юридична компанія «АРЕС» надає послуги як із отримання витягу із реєстру нерухомості, так і інформаційної довідки з проведення правової експертизи об’єктів нерухомості. Ми можемо запропонувати:

– надання консультацій;

– супровід з отримання витягу із реєстру нерухомості;

– отримання інформаційної довідки з реєстру нерухомості;

– правову експертизу угод з нерухомістю;

– супровід угод із нерухомістю.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.