Одним із документів, необхідних для проведення різних юридичних дій з нерухомістю, є технічний паспорт.

Технічний паспорт – це документ, який складається після проведення технічної інвентаризації нерухомості та містить основні відомості про нього. Технічний паспорт виключно необхідний під час проведення різних операцій і операцій із нерухомим майном. Інформація про об’єкт нерухомості, в тому числі про площу об’єкта, кількість кімнат тощо вноситься до Державного реєстру нерухомого майна.

Технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна проводять спеціально уповноважені особи, які пройшли відповідну атестацію й отримали сертифікат на право проведення робіт зазначеного виду.

У яких випадках виготовлення технічного паспорта проводять в обов’язковому порядку? Ці ситуації закріплені законодавчо: перед здаванням в експлуатацію об’єктів, після реконструкції та капітального ремонту; перед державною реєстрацією права власності на об’єкт незавершеного будівництва; перед державною реєстрацією права власності після поділу, об’єднання об’єкта тощо.

В інших випадках виготовлення техпаспорта є необов’язковим.

Юридична компанія «АРЕС» надає послуги із супроводу виготовлення технічного паспорта на об’єкт нерухомості. Ми можемо запропонувати:

  • надання усних і письмових консультацій з питань виготовлення технічного паспорта;
  • збирання, вивчення та подання необхідних документів;
  • отримання технічного паспорта;
  • перевірку правильності складання технічного паспорта та внесеної до нього інформації.
© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.