2.1. Погодження та затвердження проєктної документації

2.2. Договори для будівництва та інших будівельних послуг

2.3. Юридичний супровід будівництва

2.4. Отримання дозволу ДАБК на початок будівельних робіт

2.5. Введення в експлуатацію об’єктів будівництва

2.6. Узаконення самобуду

Галузь будівництва – одна із галузей на українському ринку, які динамічно розвиваються.

Через різні суб’єктивні та об’єктивні причини правове врегулювання цієї галузі дуже динамічно змінюється і штатний юрист (у разі наявності такого) не в змозі часто забезпечити якісне юридичне обслуговування того чи іншого процесу. Тому з кожним роком дедалі більше компаній купують послуги зовнішніх радників і послуги юридичних фірм.

У нашому побуті дедалі частіше звучить визначення юридичного аутсорсингу.

Юридична компанія «АРЕС» візьме на себе комплексне рішення усіх правових питань, які можуть виникнути у процесі вашої роботи.

Від виконання одноразових доручень і до повного комплексного супроводу проєкту, від ідеї до завершення фактичного втілення в життя готова забезпечити наша компанія.

Наявність широкого кола ділових контактів дозволяє нам вирішувати питання будь-якої складності та знаходити вихід із найскладнішої ситуації.

skype

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.