Під поняттям «проєктна документація» слід розуміти затверджені текстові та графічні матеріали, якими визначені містобудівні, об’ємно-планувальні, архітектурні, конструктивні, технічні, технологічні рішення, а також кошториси об’єктів будівництва.

Клас наслідків об’єкта будівництва, на підставі якого встановлюється кількість стадій проєктування, визначається проєктувальником і замовником. Таких стадій може бути до трьох.

До проєктної документації на будівництво об’єктів, що підлягають оцінюванню впливу на навколишнє середовище, додаються результати такого оцінювання.

Експертиза проєктів будівництва може бути обов’язковою та добровільною. Обов’язкову експертизу проводять у випадках, які прямо передбачені законом.

Проєктна документація на будівництво не вимагає погодження будь-яким органом або посадовою особою.

У разі 2- або 3-стадійного проєктування проєкти будівництва затверджуються на стадії «проєкт» і «робочий проєкт» і схвалюються на стадії «техніко-економічне обґрунтування», «техніко-економічний розрахунок» і «ескізний проєкт».

Затверджена проєктна документація необхідна для отримання дозволу на початок будівельних робіт, а тому важливість цього документа не варто недооцінювати.

Юридична компанія «АРЕС» надає послуги з супроводу правильного оформлення проєктної документації на об’єкт будівництва. Ми допоможемо із правильним з юридичної точки зору супроводом щодо отримання проєктної документації, отриманням дозволу на будівництво і до введення об’єкта в експлуатацію.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.