Сферу будівництва безпосередньо пов’язано з оформленням між суб’єктами різних договорів. Зведення того чи іншого будинку, будівлі або споруди вимагає виконання величезної кількості робіт з використанням будівельних матеріалів. Таким чином, сторонам необхідно врегулювати такі взаємини за допомогою укладення певних договорів.

Найбільш поширеним видом договору в сфері будівництва є договір будівельного підряду. Такий вид договору є досить складним, оскільки під час його укладання сторонам необхідно домовитися про чимале коло питань: постачання матеріалів, установлення обладнання, порядок оплати, терміни закінчення робіт тощо. Також можна виділити договори про спільну діяльність у сфері будівництва, договори про пайову участь у будівництві, договори купівлі-продажу тощо.

Слід зазначити, що різновиди договорів можна перераховувати нескінченно. Єдиним для всіх договорів є правильність їх укладення. Важливо, щоб у письмовому договорі грамотно прописувалися права й обов’язки сторін, суттєві умови договору.

Укладення договору є свого роду процесом, який складається із попереднього погодження всіх його умов. Далі сторони оформляють всі домовленості в письмовому документі – договорі. Нерідко після оформлення договору сторони можуть змінити своє бачення щодо тих чи інших питань. У таких випадках сторони обмінюються протоколами розбіжностей, за результатами яких підписують вже погоджену редакцію договору.

Не зайвим буде нагадати, що укладення договорів у сфері будівництва характеризують дрібні деталі, які, як не дивно, мають юридичне значення. Часто саме такі деталі й не беруть до уваги сторони. Надалі все це може негативно позначитися на правовідносинах між сторонами.

Як бачимо, укладання договорів у сфері будівництва є не такою вже й простою дією. Саме тому для належного врегулювання своїх правовідносин слід звертатися до юристів, які допоможуть вам у цій нелегкій справі.

Юридична компанія «АРЕС» допоможе вам не лише з вибором форми договору, але й зможе захистити ваші інтереси під час укладення договору. Наші юристи супроводжуватимуть весь процес укладання договору – від попереднього узгодження умов до підписання узгодженої редакції договору.

Наші послуги:

1. Консультації з питань укладення договорів.

2. Супровід процесу укладення договору «під ключ».

3. Аналіз договорів у сфері будівництва.

4. Складання протоколів розбіжностей.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.