У цій сфері діяльності необхідно мати певні знання та чималий практичний досвід.

Юридична компанія «АРЕС» пропонує свої послуги з питань будівництва та щодо вирішення всіх правових питань. Фахівці юридичної компанії «АРЕС» допоможуть із організацією документів, заповненням та реєстрацією декларацій на початок і закінчення будівельних робіт, зі створенням, з юридичною експертизою і повним супроводом договорів підряду, здійсненням і реєстрацією прав володіння на об’єкти нерухомості.

До процесу будівництва входить:

– початок підготовчих робіт;

– розроблення, проєктування;

– розроблення вихідної дозвільної документації;

– зведення та здавання об’єкта в експлуатацію.

Юристи компанії «АРЕС» надають такі послуги:

– усні письмові консультації з різних питань на будь-яких етапах;

– збирання, вивчення та подання необхідних документів;

– представництво і супровід у процесі можливих перевірок контролюючими та наглядовими органами;

– відстеження можливих ризиків;

– складання, розроблення та аналіз договорів;

– представництво під час проходження дозвільних процедур у процесі будівництва на всіх етапах;

– оспорювання у разі накладення фінансових і адміністративних санкцій на суб’єкти будівництва, їх оскарження, комплексне застосування судової практики в інтересах клієнта;

– послуги адвоката під час розгляду державними органами справ про адміністративні правопорушення, а також у разі кримінального провадження за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень у сфері будівництва.

Фахівці компанії «АРЕС» складуть і перевірять всю документацію, візьмуть участь в отриманні дозволу на будівництво, оформлять договори. Наша практика нерухомості й будівництва – за сталий розвиток і широке визнання на ринку.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.