Практичною діяльністю юридичної компанії «АРЕС» є галузь земельного права. Державне реформування земельних правовідносин, наявність часто не погоджених між собою нормативних актів, відсутність практики застосування нормативних актів у тій чи іншій ситуації характеризує галузь земельного права як складну галузь права.

Наші юристи та адвокати мають постійну практику в сфері земельного права. Сфера практики різноманітна – від надання первинної консультації до повного оформлення документів «під ключ» за мінімальної участі замовника.

Найбільш затребуваними послугами у сфері земельного права є: оформлення права користування на земельні ділянки, оформлення права власності, правовий супровід договорів купівлі-продажу земельних ділянок.

Розвиток аграрного сектора активізував послугу оформлення та державної реєстрації права користування земельними ділянками (паями) для ведення сільськогосподарського виробництва.

Юридична компанія «АРЕС» надає послуги з юридичної експертизи у процесі переходу права власності на земельні ділянки.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.