Усе, що стосується землі та земельних питань, завжди є актуальним. Трапляється, що немає можливості здійснити купівлю землі, але в такому випадку її можна на певний термін взяти в оренду. Це право надається за особливих вимог, які зазначаються у договорі оренди землі. Підписання, розроблення, правовий супровід угоди, реєстрація та розірвання – ці послуги визначені серед напрямів роботи юридичної компанії «АРЕС».

Договір оренди землі – це документ, який регламентує права та обов’язки орендаря і орендодавця. Процес цей досить довгий і трудомісткий, іноді непосильний для простої людини.

Зазначений процес складається із таких дій.

Найперше – потрібно визначитися, як саме відбуватиметься передання землі в оренду – через аукціон чи без нього.

Якщо надається в оренду земля, яка перебуває під будь-яким об’єктом нерухомості, то аукціон непотрібний (ЗКУ, ст. 134).

В інших випадках процедура громадських торгів (аукціон) необхідна.

Юридична компанія «АРЕС» надає комплекс послуг, пов’язаних із оформленням оренди земельних ділянок.

Ми надаємо такі послуги:

– усні, письмові консультації щодо договорів;

– розроблення, складання оформлення різних видів договорів;

– вирішення юридичних питань щодо продовження та розірвання договору;

– супровід угоди з його укладання та реєстрації;

– представництво в суді.

Щоб уникнути труднощів під час оформлення, досвідчені юристи компанії «АРЕС» допоможуть вам у реальні терміни отримати землю та візьмуть на себе оформлення земельної ділянки (в оренду).

Для того щоб ми могли якісно надати послуги з відведення землі в оренду, власність або користування, з боку клієнта важливо надати нам максимум інформації про земельну ділянку та її потенційного власника.

Звертайтеся до професіоналів. Замовивши послугу в компанії «АРЕС», ви убезпечите себе і свій бізнес від ризиків і неприємностей.

Довірте свої турботи нам!

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.