22 січня 2020 року Роман Чумак, адвокат, керуючий партнер АО «ЮК «Арес» взяв учать в презентації моніторингового звіту ефективності застосування положень Кодексу адміністративного судочинства України. Захід відбувся за участі Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів Міністерства юстиції України, представників Проекту ЄС «Право-Justice», а також правничої спільноти.

Під час заходу відбулося обговорення моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих законодавчих та інших нормативно-правових актів в питаннях: дискреції владних повноважень, доступності адміністративного судочинства, спрощеного провадження, доказів та доказування, прокурора як учасника адміністративного судочинства, врегулювання спорів та медіація, процедур банкрутства.

З результатами обговорення та звітом згодом можна буде ознайомитись на сайті Міністерства юстиції України.

© Юридическая компания "АРЕС". Все права защищены. Использование материалов и новостей сайта разрешается при условии ссылки на www.areslex.com. Обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в любом абзаце на цитируемую статью или новость.