Про існуючу проблему нестачі суддівських кадрів та її вплив на здійснення правосуддя читайте в інтерв’ю Асоціації правників України.

 За словами адвоката Романа Чумака: «Через надмірне навантаження судді, досить часто розгляд справи необґрунтовано затягується. Для нашої держави це може мати вкрай негативні наслідки, адже в подальшому може стати підставою для звернення до Європейського суду з прав людини за захистом одразу двох порушених принципів, відображених в Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Мова йде про доступність правосуддя та розумний строку судового розгляду. Виходячи із особистого досвіду, можу стверджувати, що  під загрозою також опинився аспект всебічного розгляду справи. Через брак часу іноді судді не в повній мірі  досліджують всі обставини справи, докази та клопотання. Зазначена проблема впливає, зокрема, і на якість судових рішень».

© Юридическая компания "АРЕС". Все права защищены. Использование материалов и новостей сайта разрешается при условии ссылки на www.areslex.com. Обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в любом абзаце на цитируемую статью или новость.