Адвокат Роман Чумак виступив спікером лекції «Проект закону «Про юридичну (правничу) освіту і загальний доступ до правничої професії» - позитивні та негативні аспекти для молодих спеціалістів», організованої відділенням юридичної студентської асоціації ELSAу Харкові.   

Участь у лекції взяли студенти 3-6 курсів вищих юридичних навчальних закладів, практикуючі юристи, викладачі. 

Обговорення почалося з питання чи потрібно скасувати заочну форму навчання для юристів. Більшість студентів підтримали заочну форму освіту, оскільки це дає можливість практикувати і виходити із стін ВУЗу з досвідом роботи, але за умови якісної теоретичної підготовки. 

Асистент кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Ольга Середа, поділилася практичним досвідом з навчального процесу в Європі, розповіла про систему і критерії оцінювання студентів. 

Роман Чумак доповів про основні нововведення, які передбачені законопроектом, та як вони вплинуть на життя практикуючих юристів.

У процесі дискусії піднімалися питання щодо тестів як форми контролю знань, вимог до викладачів та їх статусу, мотивації та реформування професії юриста в цілому. 

У підсумку зустрічі кожен поділився своїм баченням професії юриста в майбутньому. 

© Юридическая компания "АРЕС". Все права защищены. Использование материалов и новостей сайта разрешается при условии ссылки на www.areslex.com. Обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в любом абзаце на цитируемую статью или новость.