Будь-яка перевірка податкової або, точніше, фіскальної служби, як правило, закінчується складанням акту про результати перевірки, за рідкісним винятком, коли співробітники фіскальної служби порушень під час перевірки не знайшли. Після складання акту перевірки з питань дотримання податкового законодавства слід очікувати отримання підприємством або підприємцем податкових повідомлень-рішень.

Отримавши податкові повідомлення-рішення, вам як керівникові слід вирішити, чи слід такі донарахування і штрафи оскаржити до суду, чи ні. Звісно, якщо сума донарахування та штрафів незначна, то іноді економічно вигідніше виплатити такі фінансові санкції, але якщо сума солідна або ви впевнені в безпідставності таких порушень, то потрібно звертатися до суду.

На сьогодні існує два способи оскарження податкових повідомлень-рішень: адміністративний – шляхом подання скарги до фіскальної служби – та подання позову до суду.

Перш ніж розпочинати процедуру оскарження, ми радимо звернутися до юриста й надати всю необхідну інформацію і документи для того, щоб юрист попередньо оцінив шанси отримати позитивний результат. Ми оцінимо ваші шанси скасувати податкові повідомлення-рішення перед зверненням до суду.

Досвід роботи з так званих податкових справ свідчить, що дуже важливо звертати увагу на всі, навіть незначні, нюанси й бути готовим працювати з чималим обсягом документів.

За першої зустрічі нам зазвичай ставлять такі питання:

Скільки коштують юридичні послуги? Розмір оплати послуг адвоката з податкових справ залежить від багатьох чинників, але найголовніший фактор – це кількість часу, яку юрист і адвокат мають витратити на ведення справи. Зі знанням процедури розгляду справ і судової практики ми можемо на початковому етапі визначити вартість юридичних послуг.

Скільки є часу для оскарження? Якщо подавати скаргу до органів фіскальної служби, то термін становить 10 днів, а для звернення до суду – 3 роки. Ми не рекомендуємо затягувати зі зверненням до суду, оскільки фіскали отримують право податкового обтяження й звернутися до суду для стягнення боргу, а всюди у своїх реєстрах відзначать суму донарахування як податковий борг.

У яких містах ми надаємо юридичні послуги? Наявність представництв у найбільших містах дозволяє нам надавати юридичні послуги незалежно від того, де саме перебуває ваше підприємство по всій Україні.

Наші послуги:

– правовий супровід проведення перевірок органами фіскальної служби;

– консультування з питань підготовки заперечень під час проведення перевірок;

– підготовка необхідних документів для оскарження податкового повідомлення-рішення в адміністративному порядку;

– підготовка необхідних документів для оскарження податкового повідомлення-рішення в судовому порядку;

– представництво інтересів клієнта в адміністративних судах, апеляційних, Верховному Суді.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.