Більшість із нас чули таку або схожу фразу про те, що світ бізнесу – жорстокий. У ньому є свої правила й закони, які встановлюються не лише законодавцем, але й іншими гравцями. Цей аспект досить просто пояснити, адже держава бере на себе обов’язок захистити своїх громадян шляхом контролю бізнесу, якості товарів, законності походження таких товарів... Крім того, в бізнесі правила встановлюються також гравцями ринку, що, в свою чергу, породжує конкуренцію. Але, як свідчить практика, не завжди така конкуренція є чесною чи навіть законною.

Основною метою більшості підприємств є задоволення запитів покупця/клієнта. Також необхідно відзначити, що держава також зацікавлена в цьому, та всіляко намагається сприяти захисту прав споживачів.

Після низки реформ повноваження, пов’язані з питаннями проведення перевірок щодо захисту прав споживачів, були передані управлінням у справах захисту прав споживачів обласних управлінь Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (далі – Держпродспоживслужба).

До сфери повноважень Держпродспоживслужби входять як планові, так і позапланові перевірки. Планові перевірки проводяться виключно за затвердженим планом проведення. Важливим є те, що про проведення планової перевірки можна дізнатися на веб-порталі Держпродспоживслужби, а також перед проведенням підприємство, до якого буде направлено перевірку, має бути повідомлене в письмовому вигляді, але не пізніше ніж за 10 днів до початку її проведення.

Із позаплановими перевірками дещо складніше, оскільки їх проводять без попереднього повідомлення, що створює більше проблем для підприємства. Підставою для проведення позапланової перевірки підприємства або підприємця може опинитись скарга незадоволеного покупця, а, як ми розуміємо, не завжди такий покупець реально незадоволений якістю товару, часто це може бути «агент» недобросовісного конкурента, який намагається зашкодити й усунути вас.

Під час проведення позапланової перевірки розгляду підлягають виключно ті питання, які опинились підставою для її проведення. Ці питання мають бути вказані в направленні на перевірку. Тривалість позапланової перевірки становить не більше 10 робочих днів, а для суб’єктів малого підприємництва – 2 робочих дні (ч. 4 ст. 6 Закону № 877).

Пам’ятайте, що продовження позапланової перевірки не допускається.

Скарга незадоволеного покупця може бути підставою для проведення перевірки підприємства або підприємця. З нашого досвіду можемо сказати, що скарга покупця на товар неналежної якості є підставою для проведення перевірки продавця товару, а також інших підприємств, які брали участь у продажу товару в товарному ланцюжку.

Відсутність маркування товару, сертифіката якості можуть виявитись підставою для накладення штрафу за скаргою споживача.

Звісно, ідеальний спосіб вирішення будь-якого конфлікту – це переговори. Але якщо трапилося так, що надійшла скарга на порушення вашим підприємствам прав споживача, то ми радимо звернутися до юриста за правовою допомогою.

Досвідчені, кваліфіковані юристи юридичної компанії «АРЕС» готові надати вам допомогу під час проведення перевірки на підприємстві.

До сфери наших послуг входить:

  • проведення переговорів зі споживачем;
  • юридичний супровід процедури перевірки;
  • оскарження результатів перевірки.
© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.