Одним із основних видів діяльності нашої компанії є захист і представництво інтересів фізичних та юридичних осіб у кримінальних справах.

Найчастіше саме у кримінальних справах зустрічаються порушення прав і свобод людини. Тому, в разі порушення кримінальної справи або виникнення інтересу до вас чи ваших родичів з боку правоохоронних органів слід негайно звернутися за допомогою до адвоката. Робота адвоката в такому випадку полягає у тому, щоб, використовуючи весь арсенал засобів і методів, максимально ефективно захистити права та інтереси клієнта.

Адвокат у кримінальних справах має досить широкі повноваження. Йому надано можливість бути присутнім під час усіх слідчих дій, які проводять правоохоронні органи, що дозволяє уникнути порушення закону і прав людини у разі зібрання доказової бази. Адвокат має право розпочати захист клієнта на будь-якому етапі кримінальної справи. Адвокати нашої компанії мають чималий позитивний досвід захисту у кримінальних справах в суді, на досудовому слідстві, із захисту свідків, постраждалих від злочину. Головне завдання адвоката – це захист інтересів клієнта.

Головний принцип роботи – дотримання суворої конфіденційності та індивідуальний підхід у розробленні позицій захисту. І пам’ятайте: досвідчений адвокат з кримінального права завжди знайде максимально прийнятний для клієнта вихід із будь-якої складної ситуації.

Головне завдання адвоката – це захист інтересів клієнта.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.