Деякі люди вважають, що юридичні суперечки із сімейних питань – найлегші, тому не вимагають допомоги досвідченого юриста чи адвоката. Це є найпоширенішою помилкою, оскільки згодом трапляються ситуації, коли звертатися до адвоката занадто пізно, і можливість вжити заходів для ефективного представництва вже упущено.

Адвокат бере участь не лише на етапі досудового врегулювання спору, але й на стадії судового розгляду, а також під час виконання рішень суду.

Специфіка цієї категорії справ має низку особливостей, оскільки її нерозривно пов’язано з психологічним навантаженням на адвоката, який бере участь у сімейних спорах, таким чином, зменшуючи психологічне навантаження на клієнта, «беручи удар на себе».

У яких випадках потрібен адвокат:

1. Розірвання шлюбу за наявності спільних неповнолітніх дітей. Як відомо, шлюб можна розірвати і в органі реєстрації актів цивільного стану. Цю процедуру можна провести без адвоката. Але за наявності у подружжя спільних неповнолітніх дітей розірвання шлюбу проводиться виключно в судовому порядку. У свою чергу, грамотно скласти позовну заяву, представити всі докази та відстояти свою позицію зможе не кожен.

2. Розподіл майна подружжя. Одна із найскладніших процедур, оскільки кожен член подружжя хоче отримати більшу частину нажитого разом. Дуже рідкісні ситуації, коли подружжя дійшло порозуміння з цього питання, і процедура проходить швидко та безболісно. Переважно на практиці все закінчується роками судових тяжб. Сюди ж потрібно віднести й оскарження шлюбних контрактів.

3. Стягнення аліментів. Також досить складна категорія справ, бо необхідно зібрати всі докази, що підтверджують обґрунтованість необхідного розміру аліментів і можливість відповідача їх сплачувати.

4. Позбавлення батьківських прав. Це одна із найскладніших процедур. Слід зазначити, що позбавлення батьківських прав – найбільш суворе рішення, яке застосовується у крайньому випадку. Така процедура обов’язково відбувається в судовому порядку. З огляду на все перераховане вище, необхідно всебічно довести факт неучасті другого з батьків у житті дитини.

Це далеко не повний перелік ситуацій, у яких участь кваліфікованого юриста або адвоката є запорукою успішного вирішення справи.

Наша компанія надає такі послуги:

  • участь адвоката на етапі досудового розгляду, присутність адвоката на переговорах;
  • надання консультацій, аналіз документів;
  • підготовка позовних заяв, скарг, клопотань та інших документів;
  • представництво інтересів у державних та інших установах;
  • участь у судових засіданнях;
  • представництво інтересів «під ключ».

Юридична компанія «АРЕС» має чималий досвід представництва інтересів у різних видах судових спорів. Звернувшись до нас, ви отримуєте упевненість в ефективному захисті своїх прав до отримання необхідного результату.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.