Земельне питання є актуальним практично в будь-якій країні, Україна – теж не виняток. Купуючи або приватизуючи земельну ділянку, передаючи землю в оренду, отримуючи кадастровий номер, громадянин неодмінно стикається із земельною сферою правовідносин, яка, до речі, є однією з найскладніших.

Із року в рік земельне законодавство зазнає постійних змін і поправок. Більшість таких нововведень обов’язково потрібно знати людині, яка стикається з тим чи іншим питанням щодо землі. При цьому пересічні громадяни найчастіше лише віддалено знайомі з нормами та механізмом роботи земельного права. У свою чергу, це може спричинити неприємні наслідки, оскільки необізнаній людині складно захистити свої права та інтереси.

У житті можлива ціла низка обставин, які можуть призвести до виникнення розбіжностей і перешкод у сфері земельного права. Таким прикладом можуть бути: протидія органів державної або місцевої влади щодо реалізації права на отримання землі, недотримання умов договору оренди земельної ділянки, захоплення сусідом частини вашої ділянки, шахрайство під час продажу або купівлі землі й багато іншого.

Кількість прикладів можна перераховувати безкінечно, однак, з огляду на це, слід відзначити, що без допомоги кваліфікованого юриста часом не обійтися. На практиці більше половини земельних спорів переростають у багаторічні судові розгляди, де необхідно виконати чималу роботу для збирання доказової бази та формування правильної стратегії захисту.

Звертаючись до юридичної компанії «АРЕС», ви можете бути впевнені, що ваші інтереси й права будуть захищені та відновлені. Наші юристи будуть раді допомогти не лише фізичним особам, але й юридичним. Ми протягом багатьох років успішно виходимо переможцями у земельних спорах. Крім того, завдяки правильно побудованій тактиці, деякі питання вдається вирішити, не звертаючись до суду, що дозволяє максимально заощадити час клієнта.

Також ви можете не турбуватися стосовно ваших витрат на правову допомогу, адже в разі виграшу справи в суді їх можна буде відшкодувати за рахунок відповідача.

Юридична компанія «АРЕС» допоможе надати такі слуги у сфері земельного права:

1. Консультація адвоката із земельного права;

2. Супровід угод купівлі-продажу та оренди земельних ділянок;

3. Складання договорів купівлі-продажу та оренди земельних ділянок;

4. Оформлення та реєстрація земельних сервітутів;

5. Оформлення прав на земельну ділянку;

6. Отримання кадастрового номера на земельну ділянку;

7. Зміна цільового призначення земельної ділянки;

8. Розподіл та об’єднання земельної ділянки;

9. Відновлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку;

10. Оформлення спадщини на земельну ділянку;

11. Представництво в органах державної влади або місцевого самоврядування, а також оскарження їх рішень щодо земельних питань;

12. Представництво в судах всіх інстанцій у земельних спорах.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.