Робота кожної компанії безпосередньо пов’язана з чималою кількістю питань, які стосуються ведення господарської діяльності – наприклад, оформлення ліцензій і дозвільних документів, підготовка договорів та контрактів, комунікація з контролюючими органами щодо перевірок, участь у тендерах тощо.

Необхідно відзначити, що не всі ситуації проходять гладко. Складнощі можуть виникати різного роду – від незнання процедури до суперечок із контрагентами та/або органами влади. Крім того, фактично кожна компанія, яка здійснює комерційну діяльність, працює зі значною кількістю партнерів і має досить чималу кількість договорів. На жаль, у деяких випадках інша сторона не дотримується своїх обов’язків за договором, у зв’язку з чим справа може дійти до суду.

Як правило, перше, що намагаються зробити сторони спору, – це вирішити всі питання шляхом переговорів. Однак найчастіше такий намір не дає жодних результатів, оскільки кожна зі сторін наполягає на своєму, при цьому забуваючи, що такі питання слід вирішувати, керуючись не емоціями, а виходячи з букви закону.

Саме тому для захисту своїх прав вирішення господарських спорів слід довіряти кваліфікованим юристам, які зможуть побудувати правильну стратегію захисту як у досудовому порядку, так і безпосередньо в суді.

Юристи юридичної компанії «АРЕС» оперативно нададуть будь-які юридичні послуги для вашого бізнесу. Ми з розумінням ставимося до бажання будь-якого бізнесмена економити на юридичних послугах, тому пропонуємо нашим клієнтам гнучку цінову політику.

Крім того, перевага роботи з нашою компанією полягає в тому, що всі понесені вами витрати на правову допомогу можна буде в подальшому стягнути в судовому порядку зі сторони, що програла спір.

Юридична компанія «АРЕС» надає такі послуги:

  • усні та письмові консультації;
  • ведення претензійної роботи досудового способу врегулювання конфлікту;
  • підготовка позовних заяв, апеляційних і касаційних скарг, договорів, угод тощо;
  • представництво інтересів у судах будь-якої інстанції;
  • представництво інтересів на стадії виконавчого провадження;
  • отримання ліцензій та інших дозвільних документів для ведення відповідної діяльності;
  • юридичний супровід діяльності суб’єктів економічної та бізнес-діяльності.

Додатково юристи юридичної компанії «АРЕС» надають послуги з проведення тренінгів щодо перевірок контролюючих органів та обшуків правоохоронними органами. Під час тренінгу ви дізнаєтеся, що необхідно робити в разі раптового візиту таких органів.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.