У нашій компанії працюють юристи й адвокати, які мають досвід надання послуг з банківських справ для приватних клієнтів і для бізнесу.

Починаючи з 2008 року нестабільна економічна ситуація, низка банківських криз, підвищення курсу валют призвели до значних проблем для позичальників банків. Особливо гостро ці проблеми відчули приватні позичальники та бізнес, які брали кредити в іноземній валюті, найчастіше кредити в доларах.

Як забезпечення за кредитними договорами було передано в іпотеку величезну кількість житлової та нежитлової нерухомості. Вартість такого майна знизилася в кілька разів у зв’язку з економічною кризою. Тому навіть продаж такого майна не дає можливості повністю закрити кредит.

Сьогодні особливо гостро відчувають проблеми позичальники так званих «швидкопозик» та інших кредитних організацій. Такі компанії дуже легко кредитують населення невеликими кредитами під величезні відсотки. Якщо позичальник оформив кредит і вчасно його не погасив, то виплатити величезні відсотки, як правило, неможливо.

Наявність непогашених кредитів може опинитись причиною заборони виїзду боржника за кордон. Якщо раніше рішення суду, яке забороняло боржнику виїжджати з України, були рідкістю, то зараз цей механізм застосовують дедалі частіше. Радимо вам перед плануванням поїздки дізнатися, чи немає такого рішення, прийнятого стосовно вас.

Основним правилом роботи нашої компанії за кредитними договорами – це гранична чесність із нашим клієнтом. Ми не обіцяємо те, що неможливо виконати, і завжди попереджаємо про можливі ризики.

Ми радимо починати будь-яку банківську справу, перш за все, з переговорів, а в разі недосягнення результату – переходити у площину судових розглядів. Наша судова практика свідчить про те, що незаконні й необґрунтовано високі відсотки за кредитом, штрафи за кредитом, пені можна оскаржити в судовому порядку.

Знання судової практики, чималий досвід роботи у банківських справах дозволяє нам надавати юридичні послуги на високому професійному рівні.

Наші послуги:

  • консультація адвоката з питань укладення кредитних договорів;
  • переговори з банками, кредитними організаціями;
  • судове оскарження кредитних договір, договорів іпотеки;
  • зняття арештів із нерухомості через суд;
  • оскарження судових рішень;
  • оскарження рішень суду про заборону виїзду з України.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.