На жаль, найбільш незахищеною категорією громадян у нашій країні є люди пенсійного віку. Низький рівень соціального забезпечення, а це стосується, передусім, матеріального забезпечення, розміру пенсії, не дозволяє пенсіонерам жити гідно. Але ж сама по собі пенсія є платою працездатного суспільства людям, які цю працездатність втратили, за їхню багаторічну та часом важку працю.

Відсутність справедливої системи оцінювання внеску кожного пенсіонера у пенсійний фонд призводить до прирівнювання всіх пенсіонерів у розмірі одержуваної пенсії. Але, разом із відсутністю мінімально необхідного фінансового рівня, виникає низка проблем із нарахуванням та перерахунком пенсії.

У вас можуть виникнути проблеми щодо трудового стажу, відсутності відрахувань до пенсійного фонду, нарахування пенсії з порушенням чинного законодавства. Ці та багато інших питань вам допоможуть вирішити адвокати нашої компанії.

З кожним роком послуги адвоката з пенсійних питань стають дедалі більш затребуваними. Досвідчені адвокати проконсультують вас, як і за яких умов можна збільшити пенсію, хто має право на пільгову пенсію, допоможуть із судовими позовами з пенсійним фондом, перерахунком чорнобильських пенсій, пенсій дітям війни, військових пенсій.

Наші результати:

Що ж може запропонувати наша компанія у межах такої послуги?

1. Професійна консультація адвоката з пенсійних питань.

До цієї послуги входить надання адвокатом консультацій, як усних так і письмових, з питань нарахування, перерахунку, індексації пенсій.

2. Складання документів до органів пенсійного фонду та інших державних органів.

Ця послуга передбачає складання різного роду заяв, листів, скарг. Наприклад, для того що б виконати альтернативний перерахунок призначеної пенсії, необхідно отримати інформацію з районного пенсійного фонду про ті показники, які були взяті для проведення такого перерахунку. У цьому випадку пишеться письмовий запит до відповідного управління пенсійного фонду для отримання такої інформації.

3. Альтернативний перерахунок пенсії.

Ця послуга містить проведення альтернативного перерахунку призначеної пенсії на підставі даних, які надаються клієнтом або запитуються адвокатом.

4. Призначення пенсії

Наші спеціалісти надають комплексну послугу з призначення пенсії. Ми зберемо необхідні документи, подамо документи до Пенсійного фонду, проконтролюємо призначення пенсії і перевіримо правильність призначення. 

Корисні статті:

– Список № 2, або як скористатися своїм правом вийти на пенсію раніше

– Простій належить до пільгового стажу 

Додаткові послуги: 

- Підтвердження трудового стажу під час війни

Послуги адвоката з пенсійних справ ми виділили в окремий проєкт «Пенсійний центр».

 

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.