Згідно з чинним законодавством рішення суду, яке набрало законної чинності, підлягає обов’язковому виконанню. У теорії рішення суду має добровільно виконуватись відповідачем, яким би воно не було. Однак на практиці понад 90% рішень судів у добровільному порядку не виконуються. Недарма Україна є одним із лідерів серед країн, які мають найвищий відсоток невиконання рішень судів.

Саме для таких випадків законодавцем передбачено стадію примусового виконання рішення суду, яку проводять органи виконавчої служби. На сьогодні система виконання рішень судів поділяється на два «табори» – виконання рішень може покладатися як на державних виконавців, так і на приватних.

Рішення, до кого звертатися – у державну виконавчу службу чи до приватного виконавця – належить безпосередньо стягувачу. При цьому необхідно пам’ятати, що як державні, так і приватні виконавці мають рівні права та можливості. Однак існують деякі винятки. Наприклад, відкривати виконавче провадження, боржниками в яких є державні органи, можуть тільки державні виконавці.

Серед пересічних громадян, та й юристів теж, існує думка, що робота приватного виконавця більш ефективна, ніж державного. Частково так воно і є. Але в будь-якому випадку безпосередня присутність у цій процедурі самого стягувача необхідна. Тому, щоб уникнути витрачання часу, сил і коштів, слід скористатися допомогою юристів, які мають досвід у цій сфері.

Юридична компанія «АРЕС» надає послуги з представництва у виконавчому провадженні. Наші юристи правильно та професійно підходять до питання організації виконання рішення суду. Ми зможемо попередити й передбачити всі можливі варіанти розвитку процесу для виконання рішення суду.

Наша компанія вміло налагоджує взаємодію з будь-якою державною виконавчою службою, а також співпрацює з багатьма приватними виконавцями по всій Україні.

Наші послуги:

– попереднє вивчення матеріалів справи перед відкриттям виконавчого провадження;

– підготовка та подання документів до виконавчої служби для відкриття виконавчого провадження;

– вивчення матеріалів виконавчого провадження;

– подання заяв, клопотань, скарг на дії та бездіяльність виконавця у межах виконавчого провадження;

– здійснення заходів з пошуку боржника, а також майна, яке йому належить;

– оскарження постанов (про відкриття, завершення, зупинення виконавчого провадження, арешт коштів або майна тощо) виконавця;

– участь у проведенні виконавцем дій, спрямованих на примусове виконання рішення суду (виїзд на місце проживання боржника, виїзд до майна боржника для його опису тощо);

– супровід процедури продажу майна боржника на торгах, оскарження торгів;

– інші послуги.

skype

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.