Законодавство:

  • Наказ МОЗ України від 02.02.2011 року № 49 «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики»

Для оформлення ліцензії на медичну практику на всій території України необхідно:

1. зареєструватися як фізична особа – підприємець, товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або як інша організаційно-правова форма;

2. оформити висновок Держсанепідслужби на приміщення (орендоване за договором оренди або перебуває у власності);

3. оформити відомості суб’єкта господарювання про наявність персоналу із зазначенням його освітнього та кваліфікаційного рівня, а також стажу роботи за спеціальністю, необхідного для провадження відповідного виду господарської діяльності;

4. оформити відомості суб’єкта господарювання про наявність нормативно-правових документів, у тому числі нормативних документів з питань стандартизації, необхідних для здійснення медичної практики;

5. оформити відомості суб’єкта господарювання про стан матеріально-технічної бази, необхідної для провадження відповідного виду господарської діяльності;

6. заповнити заяву про видачу ліцензії встановленого зразка.

Зазначені вище документи мають бути складені та засвідчені належним чином. Зокрема «Відомості суб’єкта господарювання» повинні бути засвідчені підписом, печаткою підприємства або фізичної особи – підприємця, надається нотаріально засвідчена копія висновку Держсанепідслужби.

Усі документи для отримання ліцензії подаються до Центру адміністративних послуг МОЗ «Єдине вікно» у м. Києві за адресою: вул. Ушинського, 40.

У разі правильного складання всієї документації дозвільний орган у сфері ліцензування через 2-3 тижні розміщує на сайті МОЗ інформацію про прийняття позитивного рішення щодо видачі ліцензії на медичну практику ліцензіату. Якщо допущено помилки під час складання будь-якої документації, яку ви подали до МОЗ на отримання ліцензії, ліцензіат отримує письмову відмову на юридичну адресу підприємства. Після отримання відмови необхідно виправити помилки, сформувати новий пакет документів і знову подати на розгляд документацію до МОЗ у м. Києві.

Після прийняття рішення про видачу ліцензії вноситься плата за видачу ліцензії в розмірі однієї мінімальної заробітної плати відповідно до Закону «Про державний бюджет України на 2014 рік», яким установлено мінімальну заробітну плату в 2014 році – 1218 гривень.

Процес оформлення ліцензії має свої особливості, а тому ми радимо вам звертатися до юристів, які допоможуть отримати ліцензію у мінімально можливий термін.

Наші послуги:

  • консультування з питань підготовки документів для отримання ліцензії;
  • підготовка необхідних документів для отримання ліцензії;
  • надання інших послуг.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.