Відкриваючи власний бізнес, потрібно бути готовим викладатися на 150%, а також до безлічі підводних каменів і складнощів, з якими ви, як підприємець, маєте шанс зіткнутися. Якщо говорити про ризики, то їх слід розділити на дві категорії: ті, що ми можемо передбачити й бути до них готовими, і ті, що виникають спонтанно, заздалегідь підготуватися до яких практично неможливо.

Якщо говорити про ризики, які ми можемо передбачити, то в першу чергу слід згадати про законодавчі обмеження й умови, які висуває нам держава під час зайняття тією чи іншою діяльністю. Такі умови висувають і до медичної практики, найголовнішою та найважливішою вимогою яких є отримання ліцензії на медичну практику.

Отримавши таку ліцензію, ви зобов’язуєтеся дотримуватися всіх ліцензійних умов, щоб її зберегти, оскільки у разі порушення таких умов вас можуть її позбавити, а відновити або отримувати ліцензію заново – дорого і складно.

Як свідчить практика, якщо ви намагаєтеся витиснути максимум зі своєї справи й викладаєтеся на всі 150%, то часу на організацію та контроль за дотриманням ліцензійних умов дуже часто не вистачає. Ми з розумінням ставимося до цього, у зв’язку з чим всі турботи, пов’язані з організацією процесу та контролю роботи персоналу з дотримання ліцензійних умов, наша компанія готова взяти на себе.

Крім того, ми готові запропонувати вам юридичний аудит діяльності медичних установ, що вміщує внутрішню комплексну перевірку дотримання не лише ліцензійних умов з медичної практики, але й трудового, господарського, цивільного законодавства. Під час проведення аудиту наші фахівці зроблять висновок щодо кадрового діловодства, освітніх і кваліфікаційних документів персоналу, облікової та звітної документації. Після проведення аудиту ви отримаєте звіт, в якому будуть відображені всі виявлені порушення, а також список рекомендацій щодо їх усунення.

На цьому перелік наших послуг не обмежується – фахівці нашої компанії готові не лише надавати грамотну та якісну юридичну підтримку вашого бізнесу, ми готові також взяти на себе всі питання, пов’язані з веденням бухгалтерського обліку та кадрового діловодства.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.