Щоб робити гроші – потрібно бути корисним суспільству. Таке твердження було сформоване капіталістичними відносинами. Однак як можна бути корисним суспільству? Як свідчить практика, людина може або виробляти якийсь матеріальний предмет або ж надавати будь-які послуги.

Надаючи людям будь-які послуги, потрібно розуміти, що їхня якість, а також вимоги законодавства контролюються з боку держави. Крім того, для того щоб контролювати суб’єктів надання послуг певної сфери, необхідний дозвіл – ліцензія.

Чинним законодавством передбачено, що орган ліцензування має право здійснювати перевірку суб’єкта підприємницької діяльності. Органів, які можуть здійснювати перевірку, достатньо – наприклад, СЕС, МОЗ та інші державні органи з медицини. Також на законодавчому рівні передбачено два види перевірок: планову та позапланову.

У разі, якщо йдеться саме про планову перевірку, то, як правило, проблем не виникає, оскільки суб’єкт знає про неї та має достатньо часу, щоб навести лад у своїй документації. Однак якщо це позапланова перевірка, то не завжди є час «підтягнути хвости», оскільки під час проведення позапланової перевірки суб’єкта повідомляють лише за 10 календарних днів до її початку, яких часто не вистачає, щоб перевірка пройшла гладко.

Як свідчить практика, без належної підготовки до перевірки вашу ліцензію може бути анульовано, що в свою чергу призводить до того, що вам необхідно буде отримувати її повторно або ж оскаржити результат перевірки, що набагато складніше й дорожче, ніж збереження тієї, яка вже у вас є.

У зв’язку із цим АТ «ЮК «АРЕС» готові проконсультувати вас щодо матеріально-технічних баз ліцензійних умов. Вибравши нас, ви завжди будете готові до будь-якої перевірки, а також матимете впевненість у тому, що вашу ліцензію не буде анульовано у разі найближчої перевірки.

Крім того, якщо так трапилося, що вашу ліцензію вже анульовано, наші фахівці можуть провести досудове та судове оскарження такого анулювання. Кваліфіковані юристи також можуть бути присутніми під час проведення перевірки для контролю за її ходом, а також захистити ваші законні права й інтереси.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.