Перевірки малого та середнього бізнесу

Вітаю,

мене звати Чумак Роман, і я очолюю практику перевірок малого та середнього бізнесу в нашій юридичній компанії. У 2019 році ми прийняли рішення виділити окремий напрям щодо надання юридичних послуг для бізнесу з питань проведення перевірок, оскарження результатів таких перевірок.

Із чим це пов’язано? Передусім, це пов’язано з тим, що депутати Верховної Ради України в 2018 році не проголосували з питання продовження мораторію на проведення перевірок малого та середнього бізнесу в 2019 році. Нагадаю, що такий мораторій існував починаючи з 2014 року.

Із 2019 року контролюючі органи отримали право проводити перевірки малого та середнього бізнесу. Хоча в уряді й запевняють, що зняття такого мораторію зовсім не означає масових перевірок підприємств, але практика попередніх років доводить зворотне.

Завдання юристів нашої компанії полягає в ефективному захисті прав клієнтів. Досвід засвідчує, що лише кропітка робота може бути основою позитивного результату для нашого клієнта.

Нижче перелічені основні послуги, які надає наша компанія (перелік не є вичерпним, і якщо у вас індивідуальний випадок, у такому разі ми раді будемо зустрічі з вами):

- Оскарження результатів проведення перевірок органами фіскальної служби.

- Перевірки інспекцією з праці.

- Перевірки щодо захисту прав споживачів.

- Перевірка пожежної безпеки

© Юридическая компания "АРЕС". Все права защищены. Использование материалов и новостей сайта разрешается при условии ссылки на www.areslex.com. Обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в любом абзаце на цитируемую статью или новость.