Будь-яка дія в державі так чи інакше відбувається у комунікації з державними органами. Наприклад, у разі створення бізнесу в Україні ви неодмінно матимете справу з Міністерством юстиції України в особі реєстраційної служби, органами Держпраці, податковою службою, пенсійним органом тощо.

Безумовно, ефективність праці безпосередньо залежить від якості комунікації з органами державної влади. Своєчасна сплата податків і здавання податкової звітності, отримання необхідних дозволів і ліцензій тощо є гарантією продуктивної роботи бізнесу. Але якщо для великих компаній, де функціонують цілі відділи для такої роботи, виконання зазначених обов’язків не становить труднощів, то для молодого бізнесу, який тільки розвивається, це може стати перепоною. Дуже часто ще не розпочавши працювати на повну силу, компанія зазнає краху та закривається. Причиною цього є саме неналагодження роботи із органами державної влади.

Що являє собою комунікація з органами влади? Для наочності можна навести кілька прикладів:

1) реєстрація ФОП, ТОВ тощо;

2) оформлення й отримання дозвільних документів, наприклад, на будівництво, торгівлю (ліцензії, погодження, рішення);

3) подання податкової звітності;

4) оренда об’єктів комунальної та державної власності;

5) участь у тендерах.

Крім того, найменш приємним видом комунікації може бути проведення перевірок контролюючими органами, а також судові розгляди. Така категорія правовідносин із державними органами завжди спричиняє стрес будь-якому бізнесу. Компанії, які не мають власних юридичних відділів, часом не можуть відстояти свої права та інтереси.

Необхідно зазначити, що нерідко, на перший погляд, правильні дії того чи іншого органу можуть виявитися незаконними. Однак запізніла реакція з боку бізнесу може виявитися вже зовсім не ефективною та потягти за собою негативні наслідки. Наприклад, штрафи, арешт рахунків і майна, позбавлення ліцензій тощо. Усе це, як нескладно здогадатися, призводить до зупинки роботи та втрати заробітку. Тому своєчасна реакція на дії з боку державних органів на бізнес є дуже важливою складовою його загального функціонування. Цього можна досягти двома способами:

1) найняти у штат декількох юристів

або

2) скористатися послугами сторонніх юридичних компаній.

Обидва варіанти є дієвими за умови належної кваліфікації юриста.

Юридична компанія «АРЕС» не перший рік успішно представляє інтереси своїх клієнтів у комунікації з органами державної влади. Наші юристи вміють максимально швидко та якісно вирішити поставлене завдання, а також урегулювати конфлікт, який лишень назріває або вже почався, у деяких випадках не доводячи його до суду.

Перелік наших послуг:

1) реєстрація бізнесу (ФОП, ТОВ);

2) отримання різного роду дозвільних документів у господарській діяльності;

3) бухгалтерські послуги зі складання та подання звітності;

4) укладення різних договорів із органами влади (наприклад, оренди або купівлі-продажу об’єктів нерухомості);

5) супровід угод на тендерах;

6) супровід бізнесу в період перевірок контролюючих органів;

7) захист прав та інтересів бізнесу в судовому порядку.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.