Кредит – досить звичайна частина життя більшості з нас. Однак у життя можуть втрутитися різні обставини, які помітно завадять своєчасно виплатити кредит. Крім того, самі банки можуть зловживати своїми правами кредитора: нараховувати незаконні штрафи й пеню, тероризувати дзвінками тощо.

В окрему ситуацію можна виділити продаж вимоги за кредитом факторингової компанії так званим колекторам. Такі організації не соромляться прямо погрожувати боржникам, й іншими брудними методами «вибивають» гроші.

Звісно, судові спори у кредитних правовідносинах існують практично завжди. З позовом може звернутися як банк, так і колекторська організація. Їхня мета – стягнути якомога більше коштів незалежно від того, законні їхні вимоги, чи ні.

У всіх перерахованих вище випадках присутність кваліфікованого юриста або адвоката просто незамінна. Починаючи з оформлення кредиту, перед підписанням якого необхідно проаналізувати кожне слово договору. Особливої уваги необхідно надати санкціям за порушення умов договору та термінам давності (чи не передбачений договором збільшений термін для звернення до суду, порівняно з законним терміном у 1 рік для штрафу і пені, й 3 роки – для основної суми заборгованості).

Якщо ж банк вже звернувся із позовом, потрібен аналіз кредитного договору, позовної заяви, розрахунку заборгованості, виписки за рахунком та інших документів. Особлива увага надається терміну давності вимог, які просить стягнути кредитор, наявність підпису боржника під усіма умовами кредитування, в тому числі під санкціями за порушення умов договору, первинними банківськими документами щодо наявності заставного майна.

Крім того, досвідчений юрист, піклуючись про психологічне здоров’я свого клієнта, може самостійно вести переговори з кредиторами, відстоюючи ваші інтереси. Вам не доведеться вислуховувати різні погрози. У свою чергу банк і колекторська організація розумітимуть, що ви доручили свою проблему юристам, тому обдурити або натиснути на вас не вийде.

Юридична компанія «АРЕС» пропонує вам:

– комплексний юридичний аналіз кредитного договору до його підписання (попередження клієнта про негативні наслідки, які можуть виникнути в різних ситуаціях);

– ведення переговорів із банками та колекторськими організаціями на стадії як досудових розглядів, так і під час судового процесу;

– представництво інтересів клієнта в судах усіх інстанцій;

– супровід виконавчого провадження.

Необхідно зазначити, що всі банки по-своєму організовують процес стягнення заборгованості. Наша компанія має величезний досвід судових спорів із різними банками: «ПриватБанк», «Укрсиббанк», «Укрсоцбанк», «ПУМБ», «Альфа-банк» та інші. Ми інформовані та знаємо, як протидіяти всім юридичним і колекторським прийомам більшості банків нашої країни.

Звернувшись до юридичної компанії «АРЕС», наші кваліфіковані юристи й адвокати візьмуть на себе всі переговори з банками та колекторами, судові тяжби, виконавчі провадження. Ми забезпечимо повний супровід кредитної заборгованості до досягнення максимально успішного результату.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.