Ця послуга просто необхідна як для фізичної особи, так і для юридичної особи. Наша компанія з розумінням ставиться до потреб клієнтів. Адже ні для кого не секрет, що розвиток будь-якого бізнесу вимагає значних капіталовкладень і часто обмеження фінансових ресурсів не дають можливості подальшого розвитку, а тому саме кредитування здатне вирішити цю проблему.

Отже, визначимо основні етапи отримання кредиту:

1-й етап – вибір фінансової установи (банку, кредитної спілки) для отримання кредиту. Безумовно , саме цей етап є не лише початком процедури оформлення кредиту, але й відіграє важливу роль в отриманні кредиту. Як правило, потенційний позичальник за умов кредитування бачить лише фінансову складову такого кредиту.

Часом дуже складно, не маючи юридичної освіти й досвіду практичної роботи, проаналізувати запропоновані умови кредитування з точки зору можливих ризиків. Саме професійний юрист допоможе на цьому етапі зробити правильний вибір. Компетентний юрист зможе не лише проаналізувати запропоновані умови кредитування, але й визначить найбільш ризикові моменти й умови, які пропонують фінансові установи. Наявність досвіду практичного застосування та досвіду саме судової роботи дозволяє юристу спрогнозувати можливі негативні наслідки для клієнта та попередити їх.

2-й етап: підготовка та підписання кредитного договору. На цьому етапі дуже важливо проаналізувати проєкт майбутнього договору з точки зору можливих ризиків. Підходячи до аналізу будь-якого проєкту договору, професійний юрист завжди розглядає такий проєкт з точки зору наявності нерівноправних умов для боку позичальника. Ця позиція зовсім не означає, що фінансові установи намагаються обдурити позичальника, це означає, що юрист завжди зобов’язаний сумніватися у варіанті запропонованого проєкту договору для досягнення найбільшої точності виконаної роботи.

3-й етапзабезпечення кредитного договору. Цей етап специфічний тим, що, обираючи спосіб забезпечення кредиту, дуже важливо з найбільшою ефективністю використовувати таке майно або поруку третіх осіб із найбільшою ефективністю. Ні для кого не секрет, що під час обрання способу забезпечення кредиту фінансові установи, як правило, віддають перевагу заставі рухомого майна або іпотеці нерухомого майна.

Обираючи такий спосіб забезпечення, слід дуже серйозно поставитися до оцінювання вартості цього майна, оскільки майно може бути використане в подальшому для забезпечення нового кредиту.

Підсумовуючи усе вищевикладене, слід зазначити, що будь-яку проблему слід попереджати, а тому укладати договори або вести будь-які переговори без участі юриста економічно невиправдано.

Юристи юридичної компанії «АРЕС» мають досвід роботи у цій сфері та готові запропонувати повний комплекс послуг із супроводу процедури отримання кредиту в будь-якій фінансовій установі.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.