На жаль, у процесі експлуатації транспортного засобу з кожним із нас може трапитися дорожньо-транспортна пригода (ДТП), в якій не тільки можливе пошкодження транспортного засобу, але й заподіяння шкоди здоров’ю.

Окремим аспектом у разі ДТП є і психологічний стан людини – як потерпілого, так і винуватця. Як свідчить практика, далеко не кожен у подібній ситуації здатний адекватно оцінити те, що сталося, і вжити відповідних заходів. Допомога адвоката у разі ДТП є також і психологічною допомогою.

Найчастіше людина звертається за юридичною допомогою вже після ДТП. Але ми рекомендуємо зробити це якомога раніше, адже дуже важливо не лише правильно оцінити обстановку події ДТП, але й проконтролювати процес оформлення адміністративного матеріалу на особу, яка імовірно винна в її скоєнні.

Особливо слід надати уваги нововведеній судовій практиці, яка стосується відшкодування шкоди, заподіяної унаслідок ДТП. Якщо раніше потерпілий міг висунути свої вимоги як до винного, так і до страхової компанії, то тепер у разі страхування відповідальності винуватця висунути позов можна лише до страхової компанії, що помітно ускладнює процес отримання відшкодування шкоди.

Але навіть після того, як усі суди вже пройдені й рішення прийняте на вашу користь, боржник усе одно всіма силами буде намагатися ухилятися від необхідності виплати присуджених коштів. У таких випадках слід взаємодіяти з виконавцями, боржником, страховою компанією, які зазвичай не надто схильні до діалогу.

Саме для того, щоб урахувати всі можливі нюанси й тонкощі, необхідна допомога кваліфікованого юриста або адвоката, який зверне увагу на всі особливості саме вашої ситуації.

Юридична компанія «АРЕС» надає такі види професійної правової допомоги у разі ДТП:

  • первинна консультація;
  • виїзд на місце ДТП;
  • представництво інтересів у правоохоронних органах, судах усіх інстанцій, страхових компаніях;
  • супровід процедури оцінювання вартості відновлювального ремонту;
  • стягнення шкоди із винного в судовому порядку;
  • представництво інтересів у виконавчому провадженні;
  • супровід процедури отримання страхового відшкодування.

Крім того, ми допоможемо вам оцінити збиток відновлювального ремонту за допомогою наших партнерів.

Звернувшись до юридичної компанії «АРЕС», ви отримуєте впевненість у представництві своїх інтересів на виключно високому рівні. Наші юристи й адвокати спрямують усі свої зусилля на досягнення необхідного вам результату.

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.