В Україні діє воєнний стан із обмеженням конституційних прав і свобод громадян України. Водночас в Україні відбувається загальна мобілізація. Від перших днів війни ми надаємо послуги воєнного юриста всім громадянам України.

Ми надаємо юридичну допомогу воєнного адвоката із найпоширеніших питань.

 • Допомога з питань мобілізації громадян України (адвокат для військкомату). Наша компанія надає послуги всім клієнтам, але ми перебуваємо на позиції, що захист нашої країни – це обов’язок кожного громадянина. Разом із тим ми проти того, щоб, використовуючи цю можливість, держава порушувала права громадян.
 • Допомога з питань виїзду за кордон. Чинне законодавство дає змогу певним категоріям громадян тимчасово чи безстроково виїжджати за межі України. Ми знаємо, кому можна виїжджати за кордон.
 • Адвокат для військовослужбовця. Права військовослужбовця мають бути захищені так само, як і права інших громадян. Кожен військовослужбовець має дотримувати законів і виконувати законні накази командування, але при цьому мати право на відпустку, гідну матеріальну винагороду, право отримати якісну медичну допомогу та право бути комісованим за станом здоров’я.
 • Адвокат для ветеранів. Ми віримо, що держава в неоплатному боргу перед усіма захисниками України. Держава має не лише декларувати соціальні пільги, але й реально забезпечувати ними ветеранів.
 • Адвокат для родичів ветеранів. Члени сім’ї військовослужбовця мають право на грошове забезпечення у разі загибелі годувальника. На практиці виникає дуже багато складнощів із правильним оформленням таких документів. Ви можете поставити всі питання воєнному юристові.
 • Адвокат у кримінальних і воєнних справах. Кримінальний адвокат захистить вас від кримінального переслідування та надасть усебічну підтримку в разі притягнення вас чи ваших близьких до кримінальної відповідальності.

Це не вичерпний список послуг нашої компанії. Наша співпраця з вами починається з первинної платної консультації (така консультація може бути проведена воєнним юристом онлайн). Мета такої консультації – первинна правова допомога, визначення складності ситуації та надання конкретних рекомендацій.

Наші послуги:

1. Установлення факту смерті військовослужбовця

2. Встановлення факту перебування на утриманні

3. Оскарження відмови у виплаті грошового забезпечення

4. Допомога в отриманні грошового забезпечення

5. Призначення пенсії у зв’язку з утратою годувальника

6. Оскарження рішень ПФУ стосовно відмови у призначенні пенсії

Наші додаткові послуги:

 1. воєнний юрист онлайн консультація
 2. адвокат для військкомату
 3. адвокат із воєнного права
 4. адвокат у кримінальних і воєнних справах
 5. адвокат із виїзду за кордон

Наші контакти: +38050 283 85 59 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Будь-яке звернення до нашої компанії є суворо конфіденційним і підпадає під визначення адвокатської таємниці. Адвокат не має права без згоди клієнта розкривати будь-які подробиці щодо звернення до нього.

Вартість наших послуг можна подивитись тут.

 

© Юридична компанія "АРЕС". Всі права захищені. Використання матеріалів і новин сайту дозволяється за умови посилання на www.areslex.com. Обов'язковою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання в будь-якому абзаці на цитовану статтю або новину.